Gdzie okleić najtaniej samochód ?

Takie pytanie zadają sobie najczęściej właściciele firm czy osoby odpowiedzialne za flotę samochodową. Jak to jest możliwe, że rozbieżności cenowe mogą być tak duże i nie ma znaczenia czy jest to oklejanie auta w Poznaniu, Kórniku, Swarzędzu czy w Kamionkach.

Do najczęstszych powodów różnicy cenowej można zaliczyć materiał na jakim jest drukowana naklejka oraz to czy jest ona drukowana na miejscu w firmie oklejającej czy druk jest podzlecany do drukarni.
Oferta firm obejmująca oklejanie częściowe samochodu, całkowita zmiana koloru samochodu przez oklejenie, wyklejanie logotypów i docinanie ich do krawędzi, naklejanie liter na samochód, naczepę czy samochód dostawczy, bazuje na kilku rodzajach folii.
Do popularnych materiałów używanych przy oklejaniu należą folie polimeryczne, folie monomeryczne i najtrwalsza folia wylewana.

 

Reklama na autach
Folia wylewana – oklejanie samochodu

Oklejanie auta – Dlaczego folia wylewana jest najlepsza?

Oklejanie witryn sklepowych czy oklejanie szyb ma inną specyfikę powierzchni niż oklejanie reklam na samochodach, mających nieregularne kształty.
Folia wylewana dostępna w ofercie ITS – reklama jest przeznaczona do bardziej wymagających projektów graficznych. Montaż reklamy wymaga od nas przestrzegania określonych standardów, tak aby właściwości folii wylewanej zostały zachowane.
Charakterystyka folii wylewanej to przede wszystkim możliwość doskonałego dopasowania do elementów wklęsłych, obłych czy wystających podczas oklejania auta lub naklejania reklamy na naczepę. Odpowiednie przygotowanie grafiki oraz proces montażu naklejki na samochodzie umożliwia szerokie zastosowanie, również łączenie grafiki z pełnym kolorem wraz z grafiką wielokolorową.

 

Folia wylewana - oklejanie auta
Oklejanie samochodu dostawczego – folia wylewana

Zmiana koloru auta – jak okleić samochód folią ?

Folia wylewana to doskonały wybór przy wykonaniu reklamy na samochodzie. Jest również idealnym rozwiązaniem przy całkowitej zmianie koloru auta. Folia w pewien sposób pamięta kształt jaki został jej nadany zaraz po montażu na nieregularnej powierzchni oklejanej.
Wg producentów i specjalistów nie ma lepszego materiału jeśli w grę wchodzi całkowite oklejenie auta. Oferowana odporność na warunki atmosferyczne wzmocniona dodatkowo laminatem to gotowy produkt trwały do 6 lat.

Oklejanie samochodów dostawczych
Reklama na samochodzie

Oferta oklejania – reklama zewnętrzna

ITS reklama to nie tylko druk wizytówek, druk ulotek, banery reklamowe ale również elementy reklamy wizualnej i identyfikacyjnej firmy takiej jak kasetony reklamowe czy neony reklamowe.
W ramach oferty reklamy zewnętrznej jest oczywiście oklejanie samochodów, oklejanie motocykli, oklejanie autobusów, reklama na samochodach dostawczych jak i oczywiście oklejanie floty samochodowej.
Teren działania ITS reklama to Kamionki, Poznań, Swarzędz, Kostrzyn, Gniezno, Szamotuły, Kórnik, Środa Wlkp. ale również działamy na terenie Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne, Wronki, Sady, Dopiewo czy Dąbrowa, Zakrzewo, Batorowo.
Oklejanie samochodu z montażem to kompleksowa oferta dla klientów zainteresowanych reklamą zewnętrzną.

Projekt graficzny, druk, montaż reklamy na samochodzie
Folia wylewana – oklejanie aut